Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7 hónapja lett vége egy futó...

7 hónapja lett vége egy futó kapcsolatomnak. Voltam vért adni. Ha bármi bajom (hiv, hepatitis. ) akkor azt kimutatnák?

Figyelt kérdés

Mindig járok vért adni. Most is mentem. Utána nem sokkal kiderült, hogy a pasi akivel kb 7 hónapja voltam mellettem több nővel is volt.

Ha bármit elkaptam volna tőle, azt ennyi idő után kimutatná a veradason?


2019. júl. 16. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ki, viszont nem ezek a leggyakoribb problémák. Ha aggódsz az egészséged miatt menj std szűrésre. Tünetmentes hordozója is lehetsz olyasminek ami hosszútávon gondot okozhat. Egy csalfa partner után én bevállalnám, egy nőgyógyászati vizsgálattal van egy szinten csak itt szűrnek mindenre.
2019. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen


Minden évben megyek nőgyógyászati vizsgálatra,vérvételre is.

Mindenhol minden rendben. Annyit mondtak a vérvétel eredményre, hogy vitamin kúra kell, mert ki van merülve a szervezetem (tél végén, tavasz elején voltam). Semmi extra, még az orvos sem hivatott be konzultációra.


Szerinted, kell aggódnom, hogy HIV fertőzött vagyok? A srác állítja, hogy nem és hülye vagyok...

2019. júl. 17. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Mint írtam a HIV a legkisebb gond. Fölösleges aggódnod. A nőgyógyász pedig nem szűr mindenre, chlamydia, micoplasma stb hordozója lehetsz úgy is, hogy minden éven lát nődoki. Az ő feladatkörükben nincs benne a nemibetegségekre való szűrés, ha szükséges megnéz gombára, lát egy mezei bakteriális vaginózist, mást nem igazán főleg ha panaszmentes vagy.
2019. júl. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2019. júl. 18. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!