Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi lesz a TV2-őn...

Szerintetek mi lesz a TV2-őn futó Amit a szív diktál c. sorozat vége?

Figyelt kérdés
:)

2013. aug. 1. 20:02
 1/5 anonim válasza:
nézz utána youtubon :) Nekem volt egy film, ami megtetszett a tvben reklám közben, induló sorozat volt, utánanéztem, mert annyira tetszett és hát megnéztem angolul az utolsó részét, ahol lelőtték minda két főhőst, úgyhogy nem kezdtem el nézni, mert a rossz végeket nem szeretem :) De rem., a tiednek jó lesz :)
2013. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alma és Jésus esküvőjével. Születik egy lányuk is, Luisa.
2013. aug. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. utánanéztem, de értelmes videót, amiben benne van, nem találtam, csak összevisszát:(

Annyit tudtam kiszedni belőle, hogy Rogelio és Pati összejönnek, meg Veronica lelövi Jesust, aki gondolom ezekután a kórházban felépül, és elveszi Almát. Veronicával meg nem tudom mi lesz, valami apácaruhába be van öltözve, és valamitől tiszta seb az arca.:)

2013. aug. 4. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Veronica a sorozat végén börtönbe kerül!
2013. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Nem tudnád leírni, szerinted hogy is lesz vége? Én a youtube-on alig tudtam összeszedni pár kósza infót:)

2013. aug. 5. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!