Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez már bajt jelent?

Valkaiss kérdése:

Ez már bajt jelent?

Figyelt kérdés

Megjött a mensim négy nappal korábban, mint kellene. Nagyon félek a PCOS-től, attól félek ez azt jelentheti. A mensi megzavarodása az egyik tünete. Pajzsmirigybeteg már vagyok, úgy tudom nagy esélyem van így a PCOS-re is.

Azt hozzáteszem, hogy két napja 4 órán át dobozokat cipeltem a munkahelyen (ez kivételes, amúgy mást szoktam csinálni, semmi cipelés), nem voltak nehezek, szerintem olyan 5-15 kilóig voltak kb, de nem vagyok hozzászokva. Tavaly mikor ezt csináltam, de akkor 8 óráig nagyon nehéz dobozokkal, akkor is megjött már aznap este, teljesen soron kívül. Utána rendben volt.

Illetve komolyabb stressz is ért, sokat sírdogáltam az elmúlt 4 napban.

Ezeket együtt figyelembe véve valószínű lehet, hogy valami gond miatt jött meg hamarabb?

(peteérésem szokott lenni - legalábbis a mensim kezdete után 11 nappal mindig nagyon erős vízszerű folyásom van, olyan mintha elmenne a magzatvíz csak kisebb mennyiségben, én ezt gondolom peteérésnek)

23/L


2019. júl. 16. 23:30
 1/2 anonim válasza:

Szerintem nem kell aggódni,nekem is szokott korábban megjönni🙂

De nem vagyok orvos,ha úgy érzed akkor menj el orvoshoz ő biztos megnyugtatna

2019. júl. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ma megyek :))

Azért kérdeztem, mert nagyon allergiás vagyok a női dolgaimra :)) Nagyon kell egy baba

2019. júl. 17. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!