Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Általában 4 nap a rakszures...

Általában 4 nap a rakszures eredmény. Már 2 hete voltam. Bajt jelent ha még nem küldték? Magán rendelőben voltam.

Figyelt kérdés
2018. dec. 3. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem menj és érdeklődj. Lehet vmi rendszerhiba csak. Szerintem 4 nap után mindenképp visszajeleznének.
2018. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Telefonálj rájuk. Simán lehet, hogy elfelejtették.
2018. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem mindig azt mondja az orvosom, hogyha egy héten belül nem kapnék SMS-t, illetve nem hívnak az eredmény miatt, akkor keressem őket én.

Ez nem feltétlenül jelent bajt, olyankor is inkább igyekeznek minél előbb tájékoztatni. Lehet, hogy csak elfelejtették, előfordul.

2018. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most néztem vissza, hogy az elmúlt években 4 nap volt. Ezért fel is hívtam a dokit, azt mondta írjak emailt. De addig totál kivagyok. Aggódok.
2018. dec. 3. 19:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj. Pont azért lehet, hogy valahogy elfelejtették, mert nincs semmi baj. Ha lenne, akkor odafigyeltek volna rá, hogy értesítsenek.
2018. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Nekem 4 hetet kellett várnom az eredményre, igaz, előre ezt meg is mondták. Szerintem ha baj lenne, akkor minél gyorsabban értesítenének.:) De azért esetleg telefonálj be, hogy mikorra várhatod az eredményt.:)
2018. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sztk ba nekem is 1 hónap szokott lenni, de most magánba voltam, ezért is idegesít. Itt 4 nap szokott lenni. Köszönöm a válaszokat!
2018. dec. 4. 09:05
 8/11 A kérdező kommentje:
Na most írt a doki hogy még nem érkezett meg es amint megvan küldi. Csak nem értem, hogy eddig miért jött meg 4 nap alatt.
2018. dec. 4. 09:07
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nem értesítenek akkor nincs baj...

Ha baj van akkor szoktak.

De ha ennyire nem vagy nyugodt kérdezz rá.

Elfejelteni ilyet nem nagyon szoktak.

2018. dec. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hívtam este a dokit, azt mondta írjak emailt, utána néz. Irtam. Arra jött a válasz, hogy még nem érkezett meg az eredmény.
2018. dec. 4. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!