Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj? 5 nappal...

Mi lehet a baj? 5 nappal ezelott felfáztam Tőzegáfonya kapszulát szedtem kamillás ülőfürdőt alkalmaztam stb most a napokban akadt egy kis problèma ami nagyon aggaszt. A többi lennt

Figyelt kérdés

Na szoval par napja èszre vettem hogy enyhèn viszket a hüvelyem bejárata

Olvastam hogy ez a felfázás miatt is lehetsèges gyogyszer nelkul is elmulik a felfazassal egyutt

Nos a felfázás tünetei jelentősen enyhültek,nem kell öt percenkent pisilnem es már nem is csip annyira csak èppen hogy de viszont a hüvelyem az irritálódik ahogy lèpek is èrzem folyásom csak egy nagyon keves van tenyleg hogy alig latszik

Szinte az elmult heten csak tangát hordtam az is okozhatja ezt? Vagy az intim mosakodo is irritálhatja vagy ez tenyleg a felfazas miatt van?

Esetleg meg arra is gondoltam hogy a sikosito okozhatta ezt az apro kellemetlenseget?

Bár azt nem hiszem mert mindig ezt hasznaljuk es eddig nem volt vele baj

Gondoltam rá hogy betadine huvelykúpból felhelyezek egy felet de ha ez nem huvelygomba mert szerintem nem az akkor tobbet ártok mint használok..

Valaki tudja mi lehet a baj?



2019. júl. 17. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Az a bajod, hogy nem mentél orvoshoz. Felfázásnak hívják köznyelven a bakteriális húgyhólyaghurutot. Amit, mint a nevében is benne van jórészt baktérium okoz. Arra nem jó a tőzegáfonya. Hiába reklámozzák agyon, ez max. megelőzésre jó, de kiterjedt fertőzést-gyulladást nem kezel. Antibiotikumot kellett volna kapnod. Nem véletlenül érzed még mindig a tüneteket, mivel nem jöttél rendbe. És egy fertőzésnek pont az a következménye, ha nincs kezelve, akkor fokozódik, illetve terjed. Tehát simán okozhatott nálad egy hüvelyi fertőzést. És síkosító? Tehát fertőzés mellett nemi életet élsz? Marha gyorsan menj el orvoshoz és a párod részére is kérj kezelést és a kezelés alatt és utána még pár napig hanyagoljátok a nemi élet minden formáját!
2019. júl. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem èltem mellette nemi èletet!

Csak gondoltam rá hogy a sikosito is okozhatta (mert ugye az nem tavozik a huvelybol egy konnyen)

Na de mindegy

Köszönöm a választ!

2019. júl. 17. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:

A síkosító rögtön okozza a problémát, tehát aznap, másnapra már jelentkeztek volna a tünetek.

És tudod, ha írsz a nemi élettel összefüggő dolgokat, akkor abból arra lehet következtetni, hogy közben volt nemi élet is.

De száz szónak is egy a vége, fordulj orvoshoz!

2019. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Monural a hólyaggyulladásra (csak receptre adják), Canesten tabletta a hüvelybe segíthet, de ez újra és újra elő fog jönni, ha nem csináltatsz egy tenyésztést a nőgyógyásszal és a párod is nem kap kezelést.
2019. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Holnap megyek orvoshoz!
2019. júl. 17. 13:33
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
orvos, van egy kezeletlen húgyúti fertőzésed, ami átterjedt a nemi szervekre is - háziorvoshoz és nőgyógyászhoz is menj, mielőtt kismedence gyulladás lesz belőle és vesegyulladás
2019. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyébként ha felfáztál, tanga is irritálhat... Próbálj bugyit hordani pár napig
2020. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!