Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fontos! Hogyan tudnám "elérni"...

Fontos! Hogyan tudnám "elérni" hogy előbb jöjjön meg? Vagy esetleg 6-7 nappal később?

Figyelt kérdés
17-én megyünk nyaralni és nagyon-nagyon szeretnék fürdeni. Pont 18-a körül jönne meg. Ha nincs olyan módszer amivel biztosan lehet, akkor viszont el lehet halasztani? (Kb. 5 napig? )

2019. júl. 9. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Amióta nyár van szinte naponta feltesz valaki ilyen kérdést. Olvass vissza, bár összefoglalom:


Természetes csidicsudi módszerekkel nem lehet eltolni. Indokolt esetben nőgyógyász tud adni gyógyszert ami befolyásolja de gondolom 18 alatti vagy és ha bajod lenne is inkább itt kérdeznél mint orvoshoz menj.

Így marad az, hogy imádkozol, hogy csússzon kicsit vagy ne adj isten elköveted a leglogikusabb, legegyszerűbb dolgot és veszel egy doboz tampont...

2019. júl. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Vagy vegyél kelyhet 🙌🏻 szerintem úgy még kisebb a fertőzés veszély. No offense, de ne akarj beleavatkozni a természetes ciklusodba ilyen "egoista" gondolatok miatt. Inkább örülj neki, hogy rendben van a hormonháztartásod, és ennek tudatában legyen még jobb a nyaralásod 🌻
2019. júl. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Fogamzásgátlóval, ergo hormonnal lehet. Mással nem, nem kell megkérdezni 2 naponta. És nem a citromlé ivása nem befolyásol semmit.
2019. júl. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szedsz fogamzásgátlót, azzal lehet ide-oda toligálni, más megoldás nincs erre. Nyugodtan mehetsz nyaralni, ha éppen menstruálsz, ott van a tampon, azzal is tudsz strandolni.
2019. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hányszor fogod ezt még megkérdezni?

Kaptál értelmes válaszokat, nem elég?

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__9977..

2019. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lol annyira imádom, hogyha adok valami jóindulatú tanácsot, le kell pontozni. Akkor nyugodtan avatkozz bele a ciklusodba hormonokkal, de ha pcos-ed lesz, vagy szimpla cisztáid, elkezdesz durván szőrösödni, hullani fog a hajad, legrosszabb esetben trombózisod lesz, alkor ne sírjon a szád. És jusson eszedbe, hogy mindezt egy nyaralásért csináltad.
2019. júl. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Először is : 1. Most tettem fel ezt a kérdést először (én) 2. Nem pontoztam senkit. Sem a pirossal , sem a kékkel, sem a zölddel. 3. Most már elolvastam a válaszokat, és tényleg elég sok ilyen kérdés van, de reméltem hátha megtudok valami újat. Egyébkéntköszi a válaszokat.
2019. júl. 11. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!