Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mitévő legyek?

Most mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a nőgyógyászati vizsgálatoktól, mert vannak már negatív élményeim. Egyelőre nincs lehetőségem magánorvost fizetni, aki jobban bánik velem, viszont szűrésre is kellene mennem és gyógyszert is kellene feliratnom. Most óvszerrel védekezünk, de az itt olvasottak meg egyéb rémtörténetek alapján már nem vagyok biztos ebben a védekezésben. Egyáltalán nem akarok teherbe esni, szeretnék emellett gyógyszert is szedni és nem félni mindig, hogy terhes leszek, de amit az sztk-ban csinálnak az orvosok, az nekem horror kategória. Nagyon p*ncinak érzem magam, mert minden nő jár orvoshoz, én meg nem merek menni. Az még lehet egy hónap, mire magánorvosra lesz pénzem, addig meg itt fogok félni, hogy teherbe estem.

2019. júl. 18. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy magánorvosi vizsgálat kb. 3 havi fogamzásgátló árával vetekszik, ha nem több. (Van, ahol 10 e ft egy vizsgálat) Nyugodtan védekezhettek addig óvszerrel, ha nem balf.szul használjátok, nem leszel terhes.
2019. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan több orvos rendel ott, akihez mehetsz TB alapon. Olvasd el a róluk írt véleményeket, vagy érdeklődj környezetedben és menj ahhoz, aki szimpatikus.
2019. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj keresni sztk vagy kórházi rendeléses jo nődokit. Akár itt külön kérdésbemn, hogy hol laksz vagy hova tudnál menni. Nekem olyan volt szinte mindig, a két szüléshez volt magándokim és most már megtehetem h fizessek és így tudok menni szombaton. De utánajárással tudsz találni normálist szzk ban is. Tavaly nekem hirtelen kellett valaki, még aznap, és az sztkban is volt egy helyes nö aki megvizsgált, meg voltam vele elégedve. Kitartást a keresgéléshez!
2019. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Az óvszerrel csak akkor lehetsz terhes ha nem használtad jól, kilyukadt, lejárt stb...

Alap esetben, ha ezek nem igazak akkor védenie kell.

De én is sokszor parázok, ezért a következőket "vezettem be":

-olyan helyen tartani az óvszert, ahol nem sérül még a doboz se. Persze nem vesszük ki a csomagból, amíg nem kell.

-ellenőrizzük a csomagolást mielött kibontjuk és az óvszert is.

-nem mehet el a srác a gumiban (amúgy se oda menne el, mert szeretem ha máshova megy ;) ).

-miután végeztünk megtöltöm vízzel és úgy is ellenörzöm, hogy nem szivárog e.


Örülök, hogy vannak még felelősségteljes emberek, mint te is. Sok (főleg tini) példát vehetne rólad <3 .

2019. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!