Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kompresszios harisnya nyaron?

Kompresszios harisnya nyaron?

Figyelt kérdés
Sziasztok , 25 eves lanț vagyok , es lipodemam van , most voltam vizsgalaton , es azt mondtak , ha nem akarom ,hogy rosszabodjon a helyzet ,muszaly kompresszios zoknit hordanom , az orvos terdig euro zoknit irt fol. A kerdes az lenne , hogy hogyan hasznaljam ezt foleg most nyaron amikor imadok rovidnadragot hordani , nagyon fura lenne ?? Nagyon rohejes ez ? Nem tudom , hogy oldjam ezt meg mar igy is kivagyok lelkileg , hogy ezt a problemat talaltak nallam. Legyszives adjatok otleteket ....koszonom
2019. júl. 18. 18:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Lany**
2019. júl. 18. 18:36
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hordd, az egészséged a legfontosabb. Ha nem akarod, hogy kilátszódjon, vegyél hozzá hosszú, lenge szoknyát vagy vászonnadrágot, bár egyébként én biztos nem nevetnélek ki, egy kompressziós harisnyán látszik, hogy az és értelmes ember azt is tudja, hogy gyógyászati célja van.
2019. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!