Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig tart a vérzés gyógyszer...

Meddig tart a vérzés gyógyszeres abortusz után?

Figyelt kérdés
És az is érdekelne, hogy normális-e az, ha ilyen véres ragadós nyálkás álagú valami folyik belőlem? Különösebb szaga nincs, viszont kicsit fura nekem. 4 napja volt az abortusz
2019. júl. 19. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Még jó, hogy fura... Remélhetőleg most először vettél be ilyen gyógyszert, azért fura... Először és utoljára...
2019. júl. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves első! Igazán "hasznos" volt a válaszod, de sokra nem megyek vele. Nem tanácsot kértem, hanem választ azoktól akik átestek ilyesmin. Hála és köszönet, hogy áldoztál 2 percet a kérdésemre, de jobban örültem volna ha tovább görgetsz ha választ(tapasztalatból) nem tudsz adni. Szép napot!
2019. júl. 19. 11:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha 4 napja volt, akkor meg teljesen termeszetes. 7-10 napot irnak, mondjuk az muteti abortuszra vonatkozik . Gyogyszeresnel ez tobb ido is lehet, sztem.
2019. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!