Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők! Lactofeel? Hogyan kell...

Nők! Lactofeel? Hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

Szerintem minden nő életében elofordul, hogy valami nem lesz rendben odalenn... Sok a folyásom, de korábban azt hittem azért, mert egyszerűen mióta az eszemet tudom állandóan izgatott vagyok belül. Igen nőként állandóan csak a szexen jár az eszem... Addig jó míg kordában tartom.

Igazából fogalmam sincs, hogy egy gyógyszeres intim kérdést mégis melyik témába írjak ki.

Szóval ez van. Nemrég mikor elmentem vécére iszonyatosan csípett a hüvely körüli rész, a nagyajkak ahogy szétnyitja az ember...

Tudtam, hogy nem felfázás, de épp elmúlt a menzeszem és azt hittem a betét dörzsölt ki.

Másnapra enyhült aztán elmúlt. Nem volt semmi, aztán 3 napja elkezdett fájni az a rész és olyan szaga volt, mintha bent hagytam volna egy tampont legalább 1 napig.

Szereztem Lactofeelt, mert úgy véltem valami fertőzés.

Zuhany után sem lett jobb, de ma múlt el teljesen.

Minden normális, de megjött a Lactofeel.

Ha visszatér a dolog használjam?

Vagy használjam most mikor épp, hogy elmúlt?

Lehet-e bármi mellékhatása?


2019. júl. 19. 12:37
 1/7 A kérdező kommentje:

* nem szereztem hanem online patikából rendeltem

🙄

2019. júl. 19. 12:41
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Lactofeel nem betegség kezelésre van, hanem inkább hüvelyflóra visszaállításra, gyógyszeres kezelés után.


Jobb lenne orvoshoz menj, de ha nem akarsz mert nincs már érzékelhető tüneted, akkor csináld meg a 7 napos kúrát


[link]

2019. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
A piñás kérdésedet mi az anyád pecsájáért ide írtad ki, nem pedig az “egészség > nők egészsége” témakörben? Hülye is vagy, nem csak nemibeteg?
2019. júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el a használati utasítást. Ha írni tudsz, talán olvasni is, igaz!?
2019. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Még ha adtak volna hozzá! Nincs a dobozban.

Kössz, de már kaptam választ.

2019. júl. 19. 20:56
 6/7 A kérdező kommentje:
A parasztok meg csak bújjanak el maguknak.
2019. júl. 19. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:
2 masodperc, mig rakeresel... Csak ész kellene hozzá, ami a hozzaszolasaidat nezve nincs sok. Jobbulast
2019. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!