Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sárgás hüvelyfolyás? Ugye nem...

Sárgás hüvelyfolyás? Ugye nem a babával lehet baj?

Figyelt kérdés

6+1 hetes terhes vagyok. Eleinte a folyásom átlátszó volt, ami a betéten később besárgult. Ma hajnalban, és azóta viszont ha törlök, akkor sárgás, sötétes (de nem barna!) váladékot törlök. Nem büdös, nem darabos, nincs viszketésem se. 3 hét múlva mentem volna dokihoz, de írtam neki emiatt, és azt válaszolta, hogy a terhesség miatt változik a folyás, akár trimeszterenként is eltérhet, így nem kell korábbi kontroll csak emiatt. Ajánlotta, hogy megnyugtatásképp próbáljak ki valamilyen hüvelyi probiotikumot. Vettem Lactofeel gélt, egy tubussal benyomtam, viszont kb. Egy órával később, mikor kimentem mosdóba, nyilván a gél miatt volt nagyobb mennyiségű, de elég erősen sárgás volt a váladék.

Fertőzésem valószínű nincs. Lehet baj a babával? :( Múltkor az Uh-n még csak petezsákot láttak, de azt mondta, hogy minden rendben van amúgy.

Másnak is volt ilyen úgy, hogy nem lett belőle baj? :(

Én bízom a dokiban, csak olyan ijesztő. :(

Május 31-én megyek vissza hozzá.

Köszönöm előre is a segítségeteket!

Első terhességem, legyetek elnézők :(



2019. máj. 15. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség során a leglátványosabb változás - természetesen a megnövekedett mennyiségen kívül, mely gyakran a terhesség egyik első jele - a hüvelyváladék színének megváltozása. A váladék lehet fehér vagy áttetsző, sárgás-zöldes, szürke, barna, rózsaszín, sőt piros is. Az egészséges hüvelyváladék áttetsző vagy tejesen fehér, és nincs erős szaga. Ha azonban ez változik, akkor érdemes nőgyógyászhoz fordulni!
2019. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En is 6 hetes vagyok, kaptam ra huvelykupot
2019. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lactofeelt este lefekvéskor lenne célszerű használni hogy ideje előtt ne jöjjön ki. Addig míg nem jutsz el dokihoz megteszi. Ha nem múlik el tőle szólsz neki. Ne izgulj.
2019. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Estére kicsit jobb lett, nem tudom, hogy a gél segített-e.
2019. máj. 16. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!