Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők, ez elsosorban...

Lányok, nők, ez elsosorban hozzatok szol. A fogyokuratol lehet az, hogy nem mensizek?

Figyelt kérdés
Szoval 16 eves vagyok, 50 kg voltam es 163 cm, lefogytam 47re. Elozo honapban par csepp ver volt, viszont ebben a honapban mar 2 hete kesik, es kezdek ketsegbeesni, movel 2 het mulva megyunk nyaralni es nagyon nem akarom, hogy akkor jojjon meg.

2019. júl. 20. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Az nagyon fontos, hogy orvoshoz ne menj az egészségügyi problémáddal. Majd mi itt a neten át belenézünk az ivarszerveidbe és megmondjuk.
2019. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon valószínű. Aki csont soványra fogyasztja magát értelmetlenül az ne is csodálkozzon ha felborul a biológiai egyensúlya. Az, hogy nem jött meg a legkisebb gondod lesz, ami gondjaid lesznek még. neked nem fogyni kellett volna, hanem izmot, formát szerezni..
2019. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia! Drasztikus diéta okozhat ilyet, anorexiás betegeknél láttam hasonlót, illetve felszívódási zavaroknál.

Milyen diétát tartottál?


Mióta menstruálsz? Lehet, hogy még nem állt be rendesen, elég fiatal vagy.

2019. júl. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A diétámmal nincs gond, annyi, hogy a fehér kenyeret és rizst teljeskiörlésűre cseréltem, csirkét és halat eszek, ha húsról van szó, és vacsorára általában puffasztott rizst/update pirított kenyeret eszek sovány csirkemell sonkával. Napi 5ször eszem, de van hogy rendszertelenül és többet, ha nagyon éhes vagyok. Nem voltam még fiúval, 12 éves korom óta van meg.
2019. júl. 20. 20:32
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor nem a diéta a ludas. És 3 kg mínusztól ez nem valószínű.

Máskor is késett már?

2019. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Elárulom hogy 163 cm-hez 47 kg nem egészséges.

A rákbetegség miatt kezelés alatt állók szoktak 40kg körül lenni.

Ezt úgyis hiába mondom egy testképzavarban szenvedő embernek. Ez van.

2019. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

De most komolyan gondold már el, valami komolyabb fertőzést vagy hasmenést elkapsz, mindjárt fogysz egy pár kilót, aztán már csak 30 körül leszel? Istenem.

Ha jobban akarsz kinézni miért nem mész el sportolni? Az túl nagy erőfeszítés igaz? Csak a pufikenyeret kell majszolni 47 kilósan...

2019. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
45kg a határ, az alatt nincs menstruáció, magasságtól függetlenül. A 163hoz 47kg még határeset, de lehet, hogy túl kevés. A normál hormontermeléshez krllenek olyan zsírok, ami a változatos étrendben van, pl lrnmag, tökmag, napraforgómag, kókuszreszelék. Esetleg szedj vitamint.
2019. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 165-höz voltam 45kg évekig! Nem diétáztam, bármit megettem, igaz, mértékkel, egyszerűen vékony az alkatom. És akkor éreztem legjobb formában magam, kutya bajom sem volt! Mensivel semmi gond nem volt soha. 45 kilósan lettem terhes. Akkor ragadt rám 10kg plusz, ami meg is maradt, nagyon szépen, arányosan. Most 44 évesen vagyok 165-167kb/62 kg. Ez egészséges, nincs tulsúly, de akkor is 45kilósan voltam legjobb erőmben azt mondom. Szóval nem kell kiakadni a 45 kilón, nem mindig kóros az. Hormoningadozás meg sokmindentől lehet. Ebben a hónapban most sok panaszt hallok a nőktől, nálam sem stimmel most valami.
2019. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez nem a te szubjektív meghatározásod sajnos

Egy felnőtt, egészséges ember nem 45kg

2019. júl. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!