Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetne a megfelelesi...

Hogyan lehetne a megfelelesi kenyszert elengedi ugy, mintha nem is letezett volna elsosorban?

Figyelt kérdés

Tehat, nem kell allandoan tudatosan kordaban tartanom, hanem nem jön elo az erzes egyaltalan


Kicsit mintha a tuzet akarnam vegleg eloltani, ami belulrol generalja magat es felerosodik ha nem szolok ra, amikor meg kis langgal ég


csajozásban,munkahelyen már elértem azt, hogy egyszerűen nem mutatom, nem fejezem ki, nem fókuszálok rá


De tudom, hogy jelen van, amikor egyedül vagyok, akkor előjönnek ezek a gondolatok


25f



2018. dec. 7. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is sajnos. Ami nekem bevált, hogy mindig csinálok valamit, mert ha van pár percem gondolkodni, akkor annyi. Persze, ezt nem lehet mindig megakadályozni, ha előfordul, hogy ismét elkezdek agyalni, akkor sorra veszem, hogy mi az, amit szeretnék elérni, mi az, amit tudok tenni érte és milyen minőségben. Ha egyáltalán nincs szükségem valamire ahhoz, hogy elérjem a célomat (legyen az családdal, munkahellyel, párkapcsolattal stb kapcsolatos), akkor elengedem és kész. Nehéz, de meg lehet tanulni azt, hogy el tudd engedni egy időre, még ha nem is teljesen. Legyen mindig valami, ami ki tud kapcsolni és feltölt, ez is segít.
2018. dec. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!