Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem használhatok 16...

Miért nem használhatok 16 évesen tampont?

Figyelt kérdés
Pont a nyaraláskor fog megjönni, és nekem a szüleim teljesen tiltják, nem engedik, hogy használjam. Azt mondják, hogy majd a nőgyógyász elmagyarázza. Szerintem kicsit maradiak.
2019. júl. 21. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon nem tartom helyesnek a viselkedésüket! Ne ők döntsenek helyetted. Édesanyád is el tudja magyarázni a felhelyezését, de a dobozban található útmutató is elég egyértelmű. Inkább tudj fürdeni, rendesen nyaralni, minthogy kint ülj a medence szélén, csakmert anyukád nem képes megtanítani neked a tampon használatát.
2019. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem mi fogjuk megmondani, hogy miért gondolkodnak így. A választ te magad írtad le a kérdésben, a többi pedig találgatás. Például képtelenek elfogadni hogy felnőttél, nem vagy gyerek, szexuális életet élsz vagy hamarosan élni fogsz. Hiszen aki már tárgyakat dugdos a hüvelyébe gond nélkül, az majd szerintük mást is akarhat. Közben nem is gondolják, hogy egy 16 éves "gyerek" már 5-6 éve maszturbál, nem csak a csiklót izgatva.
2019. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Feltételezhetöen azt hiszik, hogy tampomt szüz lányok nem használhatnak, emellett valószínüleg nagyon prüdek is, hogy képtelenek ennyit is mondani a szexualitással kapcsolatosan.


A megoldás meg az, hogy veszel magadnak tampont és az engedélyük nélkül használod. Ugyanis az magánügyed, hogy mit használsz a menzeszedkor.

2019. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

nem is kellett volna beavatnod hogy pont nyaralaskor jön meg..

Pláne igy ha tudod, hogy ennyire maradiak ha a tamponrol van szó.

2019. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

Őszintén nem értem ezeket az önsorsrontó embereket

Van egy ezresed nem? akkor vegyél magadnak tampont azt csinálj vele amit akarsz

2019. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell megmondanod a szüleidnek, hogy már használsz tampont. Gondolom nem előttük akarod felcuppantani a hüvelyedbe a tampont.

Ritka félküllősök a szüleid.

2019. júl. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem szoktam arra biztatni senkit, hogy hazudjon, de van, amikor nincs más megoldás. Egyszerűen vegyél tampont, próbáld ki és ha beválik, akkor használd. A bugyidba gondolom nem nézegetnek, amit meg nem tudnak, az nem fáj. Mellé használhatsz betétet is (éjszakára vagy otthonra pl, és akkor még észre sem veszik feltétlenül. 16 éves vagy könyörgöm, nem 12 (bár ha elég érett, és felelősen tudja használni, én biztos engedném a leendő lányomnak, 13 éves korban is akár) , hogy tiltani kelljen, hadd döntse már el mindenki, hogy mit használ. Azt meg nyilván nem kell magyarázni, hogy attól még szűz maradsz, meg nem fogsz elqrvulni, ha időnként felteszel egy tampont. Elég maradiak a szüleid valóban.
2019. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!