Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi fájdalom szex közben?...

Alhasi fájdalom szex közben? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap 2-szer egymás után szexetlünk egy sráccal. Az elsőnél semmi probléma nem volt, de a másodiknál amikor lovagoltam nagyon erős, szúró alhasi fájdalom jelentkezett. Olyannyira erős, hogy abba kellett hagynunk és nem bírtam tovább lovagolni. A fájdalom most is tart. Védekeztünk gumival, és volt dolgom már az övénél nagyobb pénisszel is (problémamentesen).


17 éves koromban csonkolták a bal petefészkem, a jobbat eltávolították (endometriosis és dermoid cysta miatt). 18 éves korom óta rendszeres szexuális életet élek és soha ilyen probléma nem lépett fel.

Szerintetek mitől lehetett?


ui: szerelmes nem vagyok, ő csak egy nagyon jó barát :D


23/n



2019. júl. 23. 12:34
 1/9 anonim válasza:
24%
Lehetek én is a barátod? :D
2019. júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Ritka nagy lotyó vagy.

Igaz, a védekezésre nem kell odafigyelned, mert a terhesség esélytelen nálad, így nyugodtan tudsz bármikor, bárkivel.

2019. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Biztos te olyan igénytelen vagy, hogy bottal se nyúlna hozzád senki..legalábbis a névtelen pofázásból itélve biztos. :)
2019. júl. 23. 21:17
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Ha sok ilyen nagyon jó baráttal szexelsz,akkor a helyedben elgondolkodnék,hogy nincs e valami komolyabb bajod...

Itt látatlanban senki nem fogja neked leírni,hogy mi lehet a probléma. Ha nem fog változni,akkor úgyis muszáj lesz orvoshoz menned.

2019. júl. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Volt egy majdnem 3 éves kapcsolatom. Azóta, hogy szaktottunk ő az első. Gratulálok mindegyikőtöknek, aki bélyegz, ítélkezik. Összesen 2 férfi volt akivel lefeküdtem. Gondoltam felnőtt embereknek nem kell magyarázkodni, de tévedtem. Imádom ez az elkorcsosult undorító világot, ahol nem látjuk a fától az erdőt.

#szajhánaklennijó :D

2019. júl. 24. 04:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"#szajhánaklennijó :D"


Ez mindent elárul.

2019. júl. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszolóval erősen egyetértek.
2019. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hmm..szarkazmus. ehhez már öregek vagytok
2019. júl. 24. 13:48
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Te meg nőlj fel a gondolkozásban...
2019. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!