Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt olyan veletek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt olyan veletek, hogy azért szakítottatok a barátotokkal mert túl nagy volt a fallosza?

Figyelt kérdés
Mert a nagy méret miatt kényelmetlen,fájdalmas volt a szex számotokra?Ezáltal muszáj volt szakítani?

2019. júl. 13. 10:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért kötelező teljesen benyomni? Ezt a hülyeséget. Meg ha kicsi, akkor szakitasz vele? ....
2019. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
Nincs túl nagy fallosz.
2019. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%

#1 nem tudom más hogy van vele, én akkor tudok csak elélvezni, ha teljesen mélyre hatolok és kb 18 centis, ami nem óriási, de azért bőven elérem vele a méhszájat. Olyan nőnél, akinek ott érzékeny, ez már gond lenne. Szerencsére ritka, de előfordul.


Olyat pedig nem egyet hallottam már, konkrétan exemtől is, hogy azért szakított valakivel, mert az illetőnek túl kicsi volt.

2019. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Második válasz mókás🤣🤣
2019. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%

A 3. válaszoló személyében olvashattad annak a nagyfarkúnak a válaszát, amelyikkel mindegyik normális nő szakít, mert lesz@rja, hogy a fark@val mekkora kellemetlenséget okoz a nőnek, a lényeg, hogy ő élvezze.

Szóval, ja, van, akivel szakítanak ezért.

2019. júl. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
Volt. Illetve nem is a méret lett volna a fő probléma, hanem az, hogy nem tudta jól használni.
2019. júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Csak a kisfarkúakkal szoktak szakítani, ott más lehetett a gond.
2019. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
21%
Én szeretem a nagy, 18-20 centis farkakat. Az sem baj, ha fáj, mikor tövig nyomja, szex közben élvezem az enyhe fájdalmat :) Viszont annál nagyobb farka azért ne legyen, bár fehér embereknél az nagyon ritka lehet, hogy valakinek túl nagy a farka, szerintem max négereknél fordulhat elő. A túl kicsi jobban zavarna🤣
2019. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
En azert szakitottam egy nagy farku sraccal mert ne tudta megerteni tobbszori keresemre se hogy csak akkor nyomja tovig amikor mar latja hogy elvezem... o egybol tovig tolta es folyamatosan teljes erovel lokott... akkor dobtam ki amikor vereztem az egyik eros lokesetol...
2019. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

#La52Lo94

Úgy hogy nincs. A 25cm körülit szeretem. Sajnos ritka:(

2019. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!