Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol találhatok méretemben...

Hol találhatok méretemben szemüveget?

Figyelt kérdés

Az a helyzet nekem 50-51 es a szemüvegméretem. És férfi keret kell, csak ugye ez elég kicsi mert kicsi a fejem :( Viszont ez eléggé rikta méret és nagyon kevés a választási lehetőség és ezeken belül sem mindegyik jó mivel valamelyiknél 130 valamelyiknél 145 cm hosszú a szár (pedig ugyan olyan széles ugye a szemüveg)

Szóval érdekelne hol tudnék így kifejezetten keresni szemüvegek?


A szemüvegek.hu-t próbáltam és ami azt illeti a legtöbb optikában voltam itt Budapesten. Nem tudom mi tévő legyek, mert már nagyon kéne a szemüveg és ezer félét méretűt felpróbáltam, rendeltem és nem találok :/

A méretben most már 90% ban biztos vagyok, szóval ez alapján már jól lehetne válogatni csak már nem találok olyan optikát ahol még nem voltam :/

Ilyenkor mit lehet csinálni? Lehet eléggé válogatós vagyok de nem olcsó egy szemüveg és akkor már jót szeretnék venni nem ami lelóg, leesik a fejemről vagy szimplán nem tetszik. Az pénzkidobás ha nem is jó de kell szóval megveszem.



2019. júl. 29. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kontaktlencse?
2019. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Ember, itt hisztizel hetek óta ezen.

Ne komplikáld túl ennyire.

41 éves vagyok, 5 éves korom óta szemüveges, kb 13 éves korom óta elég speciális lencse kell, amit nem lehet minden keretbe betenni (ha már van 3 keret válogatni örülök), de eddig még mindig sikerült megoldaniuk, pedig az utóbbi 20 évben ugyanabba az optikába járok.


A büdös élezben nem néztem még meg a keretméreteket az elmúlt 36 év során.


Vegyél kontaktlencsét!.

2019. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen a kontaklencsén én is elgondolkoztam de nagyon érzékeny a szemem és könnyen irritálja :/

Hetek óta? Első kérdésem szerintem te össze keversz valakivel :D

Megértem a helyzeted de nekem igenis fontos a méret mert nem szép. Lehet te így állsz hozzá de ez nem válasz hogy én is sz@rjam le, és csak válasszak egyet

2019. júl. 29. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!