Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsések! Milyen...

Kontaktlencsések! Milyen szappant használtok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Munkából hazafele jövet sokmindent összefogdozok (éjjeli munkám van, általában este már nem tusolok, csak kiveszem a lencsém és netezek, vagy rögtön le is fekszem) így csak kezetmoso, mosogatni / tusolni nem szoktam.

Ezeket délelőttönként csinálom.


Tehát kb. egyszer tisztul a kezem, mikor alaposan megmosom (míg ha pl délután érnék haza akkor mosogatnék tusolnék stb is, kézmosás előtt).


Arra lennék kíváncsi, hogy jó-e az a legolcsóbb szappan (spar budget, folyékony, 300 ft egy liter) ami ugye olcsó, de hát szappan.

tisztítja-e eléggé a kezet ha 3X megmosom a kezem és jól beszappanozom?


vagy vegyek valami drágábbat mert az a tutibb?

palmolive

dove?


néztem van ilyen antibakteriális szappan 500 ml / 820 ft, sztem az a tuti, de ennyiért nem akarom megvenni.

mit ajánlotok?


(hiigeene vagy hogy írják, kis flakonos készfertőtlenítőt nem használok, és nem is akarok).


Ti mit használtok, szappant?

(folyékony érdekelne)


25/l



2019. júl. 31. 01:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ami épp kéznél van, azt használom. Mondjuk nekem 30 napos nonstop lencsém van, így egy hónapban egyszer kell betenni meg egyszer kivenni, de előtte se stresszeltem ennyit a kezmosason....
2019. júl. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy közvetlen a lencséid kivétele előtt moss alaposan kezet!Nem csak a szappan hanem a víz hőfoka is számít (lehetőleg minél melegebbel)
2019. aug. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!