Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Vannak olyan árú szemüvegek,...

Vannak olyan árú szemüvegek, amik a szegény családból származó gyerekek számára is elérhetőek?

Figyelt kérdés
Én most tudtam meg, hogy a TB nem támogatja a szemüveget, illetve csak 6 dioptria felett vagy ilyesmi. Mennyibe kerülnek a legolcsóbb gyerekszemüvegek? Vannak olyan gyerekek, akik nem tudnak szemüveghez jutni, pedig kellene? Ilyenkor mit lehet tenni?
2019. aug. 2. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hany evesnek kell szemuveg?

Sajnos nem ritka eset amit leirtal, de mar vannak nagyon olcso keretek lencsek is. Pl szolnokon auchan uzletsoron az optikaban most uj szemuvegnel adnak egyett ajandekba ha kisgyereknek lesz

2019. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Nem konkrét esetről van szó, hanem általánosságban érdekel, hogy a nehéz anyagi körülmények között élő gyerekeknek milyen lehetőségeik vannak.


Amit leírtál, már azért biztató valamelyest. :)

2019. aug. 2. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés, nekem van egy régi szemüvegem, -1,75 körüli dioptriával. Teljesen jó állapotban van, csak romlott a szemem, kidobni nem akarom, de nem tudom, mihez kezdjek vele, mit lehetne tenni vele. Szívesen odaadnám rászorulónak pl.
2019. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Interneten keresztül elég olcsón lehet venni, elég sok hátránya van így szemüveget vásárolni, de akár 5000-ből is kijöhet.

[link]

Meg vannak kuponok is: [link]

Vagy esetleg ki lehet fogni optikák akcióit is.

2019. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!