Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Üdv szeretnék kontaktlencsére...

Üdv szeretnék kontaktlencsére váltani tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok milyen kontaktlencsét javasoltok,mire figyeljek vásárláskor,mennyi a havi lencse ill. Ofotért vagy vision express a jobb/olcsóbb

2019. aug. 6. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Elsőkörben mindenképp optikus vizsgáljon meg, ő megmondja milyen dioptriás kellene. Én Visionben csináltattam a vizsgálatot és ott vettem az első doboz lencsémeg is. Elmondták mire kell figyelnem, betanítottak a használatára. Az első doboz lencsém az napi lencse volt, 30db és 12ezer forintba került. Olyat többet nem vettem, sőt Visionben sem voltam azóta, csak szemüveget csináltatni. Szemvizsgálatra sztk-ba járok félévente, a lencséimet az Optilen.hu-ról rendelem. Három hónapra elég havi lencsét 3400 forintért. Sokkal jobban megéri. Nem tudom szükségesnek érzed e a betanítást, végülis a neten is vannak fent hasznos tippek, plusz úgyis beletanulsz gyakorlással.
2019. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenféleképpen érdemes elmenni optikába, ott szakképzett emberek megtanítanak mindenre ezzel kapcsolatban, sajnos az internet nem elég alapos és megbízható. Jobb most rendesen megtanulni a használatát, mint később a rossz miatt kialakult betegsékek miatt járni az orvoshoz.
2019. aug. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!