Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Be van gyulladva a jobb...

Be van gyulladva a jobb szemem. Van valami házi praktika rá, hogy elmuljon?

Figyelt kérdés
Ha minden igaz kötőhártya gyulladásom van (anyám szerint). Ha erős napfény éri, elég sokszor égető érzést érzek, és elkezdek könnyezni. A szemem piros, vérágas.
2010. júl. 13. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kötőhártya gyulladás, akkor az fertőző és orvoshoz kell vele menned. Egyébként is menj el.

Hideg kamillával borogasd be, hogy enyhítse a fájdalmat.

2010. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Főzz kamillateát, és teába mártogatott vattával rendszeresen törölgesd (naponta többször). Nekem így múlt el mindig.
2010. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem most volt, dokihoz mentem, Virolex kenőcsöt írt fel (vírusölő), meg Brulamycin szemcseppet (gyulladáscsökkentő). Emellett kamilláztam. Én dokihoz mennék a helyedben, mert ha helyre is jön látszólag a szemed, a kikezeletlen kötőhártyagyulladás "nyomot hagy", tehát lehetnek szövődményei, illetve olyan helyeken vérezhet be a szemed, ahol nem kellene. Engem azért vizsgáltak ennyire körbe, mert kontaktos vagyok :)
2010. júl. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. júl. 13. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!