Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Bele ment valami a szemembe...

Bele ment valami a szemembe az orvos szerint már nincs benne de olyan érzés most is. Miért van ez? Lehet hogy még benne van?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne tudnom n rossz. Előre is köszönöm
2019. aug. 17. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orvos látta volna ha benne van. En azt tudom elképzelni,hogy megnyomhatta a szemed és azt erezheted egy pár napig hogy ott van.
2019. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél szemcseppet és csepegtesd.
2019. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fú, hát én nem tudom, de próbáld kipislogni. Ha pislogás közben is nyom, akkor tarts szünetet, vagy válts pislogási tempót.
2019. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*Meg mégegy, lehet, hogy könnyeznél, mert a könny megpróbálja kimosni szerintem , ha valami nem oda való, bár én nem értek hozzá. De mondjuk ha olyan belülre ment volna; olyan mélyre , hogy kívülről nem látszik; pl egy csajnak a szeméből egyszer valami 17, vagy 27 kontaktlencsét szedtek ki a szeméből. Tehát belül van, vagy látható helyen? Hol érzed? És szabadszemmel vajon látható méretű? Amúgy asszem a csajnak a kontaktlencséje az valahogy a szeme hátuljába ment. Ja és egyébként, műszerrel nézte meg, vagy csak ránézett, és azt mondta, hogy nincs ott? (Nemtom.)
2019. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felsértette a szaruhártyád és az irritál. Várj pár napot, addigra meg fog gyógyulni.
2019. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!