Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj amikor felteszik a fogszbá...

Fáj amikor felteszik a fogszbályzót? És előtte amikor letisztítják az milyen érzés?

Figyelt kérdés

Nagyon félek a fogorvosoktól ahogy belépek a rendelőbe már el szoktam ájulni....

Stresszelek mert pár nap múlva felkerül a fogszabályzó készülékem és nagyon félek hogy fájni fog miközben felteszik



2019. júl. 9. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
2019. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem fáj a felrakás, és a tisztítás sem.

Észre sem vettem, ahogy feltették, egyszer csak szólt a doktornő, hogy készen is vagyunk.

2019. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem fáj, max picit fura érzés, szóval ettől nem kell félni

amúgy nekem a fogorvosom mindig szokta mondani, hogy épp mit csinál, milyen érzésre számíthatok és ez segít, így kicsit se izgulok

ha neked nem szokta, megkérheted

meg próbálj meg másra figyelni (pl ha van tv, nézd azt) és a váróban se stresszeld magad azzal, hogy vajon mi lesz bent

tényleg nem fáj egy fogszabályzó felrakása és semmi baj nem lehet

utána viszont kellemetlen lehet, ahogy "szorítja" a fogaid és ez sajnos minden fogszabályzó igazítás után ilyen is lesz (de nem az orvosnál, ő nem fog semmilyen fájdalmat okozni)

2019. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abszolut nem faj, a tisztitas olyan mint egy fogmosas. Amikor felrakjak sem faj. Majd utana erzed, hogy kezd feszulni, akkor fog fajni.
2019. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fáj!!!
2019. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!