Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi javítja a látást van rá...

Mi javítja a látást van rá valami módszer? Többi lent!

Figyelt kérdés
Pl hogy sok répát egyek meg még miket? Lefekvés előtt ezt azt csinálják ezekre értem!

#szem #vakság #repe #szemprobleme
2019. aug. 23. 01:29
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Sokféle dolog okozhat nem megfelelő látást, így látatlanban csak általánosságot lehet írni. A sárgarépa az A-vitamin bevitelt javítja, ami a látóbíbor képződéséhez szükséges. Ha azonban szürkehályogról van szó, arra nem használ. A fénytörési hibákat meg szemüveggel lehet korrigálni.
2019. aug. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nekem nagyon beválltak ezek:

mindennap egy szemkapszula- dm-ben a Das Gesunde Augen kapszula.

Ha száraznak érzem a szemeimet akkor szemmcsepp- azt is dm-ben veszek,de volt hogy patikában. jobb kitapasztalni hogy mi a jó. voltak amik csípték a szemeimet. ha ilyet veszel ne dobd ki-jó lesz a szemhélyaidra kívűlre-ez is csillapítja az égő érzést és a hialuron a bőrön át serkenti a szemek érhálózatát-van is olyan szemcsepp ami csak kívűlre kell használni-elég drága és nem is jó.


van hogy a monitor előt napszemcsizek, de most lesz kékfényszűrős lencsém.

használj jó minőségű uv-szűrős napszemcsit erős napfényben. jobb ha optiukusnál veszed. bár marha drága- legolcsóbban és a legjobbat Pesten a Sasszemklinkián vehetsz. én ott műtöm majd a szemeimet,de bemehetsz szimplán napszemcsi miatt is. megéri oda elmenni és ott venni!!!


egyél halat többször.

reggelire halkonzervek, hampástétomok stb.

nem muszály mindennap, elég hetente egyszer.

plussz halas ételek. sűlt hal, rántott halak.

tengergyümölcsei, kagyló, rák stb.


hetente kétszer egyél répát. egyszer nyersen, egyszer pedig főzve.

de amúgy az A vitamint a szervezet 1 évig tárolja.

nyáron jobb ha sok sárgadinnyét eszel.

sárga gyümölcsök és zöldségek tartalmaznak A, E vitaminokat.

sárgapaprika-reggelire szendvicsbe mehet.

barack,narancs, mandarin stb.



nekem minden évben csak romlott a látásom.

mígnem felnöttként ezeket csináltam-hiszen volt és van külön pénzem azt eszek és veszek amiket csak akarok.

most már minden évben egy teljes dioptriákat javúl mindkét szemem. :) :) :) :)

2019. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van látasjavító torna is. Csomó könyvet árulnak a témában. Nekem is van 3 féle. Csak nincs időm csinalni :(
2019. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!