Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Állítható dioptriás szemüveg...

Bpapa45 kérdése:

Állítható dioptriás szemüveg rugalmas kerettel. Használható, vagy bóvli?

Figyelt kérdés

2019. aug. 24. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bóvli
2019. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Senki ne vegyen ilyen "szemüveget"! Egy nagy bóvli az egész! Úgy sz@r, ahogy van! Ócska műanyagból készült keret, vágja az orrom, akkora gyártási sorja van rajta. Képtelenség a lencse élességet beállítani, az állító csavarok kitekerednek a fészkükből, a "fészek" pedig az első állításnál szétment. Régen gyerekkoromban a 70-es években voltak ilyen pocsék műanyag áruk, de azok is inkább gyerekjátékok voltak. Úgyhogy tiszta pénzkidobás, ha valaki ilyet akar venni! Ja és hiába reklamáltam, válaszra sem méltattak, és ráadásul szélhámosok, mert a használati utasításon (ami szintén ócska minőségű) következetesen Visicn nevet írnak Vision helyett. Gondolom így védik ki a reklamációkat...
2021. febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Igazmondo2 válasza:

Tudom a választ,NE VEGYÉL

Sikerült vennem,bár ne tettem volna,használhatatlan bóvli.kidobtam rá nem kevés pénzt,és a weboldal már nem üzemel.nem tudok reklamálni.

DIAL VISION meg ne vedd!!!!

2023. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!