Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Üvegtesti homály?

Üvegtesti homály?

Figyelt kérdés
Legyetek szivesek.. mondjatok valami megoldást,mert egyszerűen beleőrülök ebbe hogy látom ezeket a foltokat..
2019. okt. 8. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
2019. okt. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt mar neztem.. semmi megoldas
2019. okt. 8. 11:17
 3/8 anonim ***** válasza:
No mégis mit látsz???
2019. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Agyat hozua kell szoktatni.. hagyjuk mar ezt.. ez kikeszít teljesen
2019. okt. 8. 12:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj el mindenképpen pupillatágításos vizsgálatra. Ilyen zavaró mértékben nem normális, lehet, hogy szakad a retinád, azzal meg nem lehet viccelni.
2019. okt. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már régi kérdés de mit látsz egészen pontosan? hányat?

igen ha még nem tetted meg mindenképp menj el a szemészetre, hogy megnézzék nincs e nagyobb baj, de valószínű csak azt fogják mondani, hogy van ilyen , korral jár és ez van majd megszokod.

Amikor anno nekem előjött jó pár éve akkor ugyanígy kiakadtam......egyszeerűen semmi másra nem tudtam figyelni, csak ezekre a foltokra...

én is azt éreztem , hogy ezt nem tudom megszokni, és állandóan szorongtam....aztán elkezdtem egészségesebben táplálkozni, mozogni, úszni, tanfolyamra járni, barátokkal találnkozni, agykotrolozni stb stb mivel akkoriban eléggé rossz pszihls állapotban voltam és képzeld el, hogy egyszer csak nem érdekelt annyira már.

Akkor csak erre tudtam gondolni, nem mondom azt, hogy most nem látom.

Sokszor beúszkál egy-kettő amikor olvasok, aztán pislognom kell, hogy elússzon hogy ne zavarjon, ha nagyon fehér háttér, kék ég vagy pl a szürke betonfelületnél is jobban látom , illetve észrevettem , hogy ha fáradtabb vagyok akkor jobban figyelek rá vagy jobban látom nem tudom, no de tényleg megszoktam.

Már nem zavar.

Ami még segített , hogy sokat bezsélgettem erről emberekkel és kiderült, hogy nagyon sok mindnenki lát ilyeneket, csak eddig nem vették észre, és elmesélték, hogy kb hányat látnak, hogy néznek ki.

Van akinek nagyon fiatal kora óta vannak, van aki azt sem tudja miről beszélek, no de ez megnyugtató, hogy ha rákérdezel és elmondod pár embernek akkor lehet meg fogsz lepődni, hogy bizony nekik is van.

Nyilván senki sem látja, amit te, de én annyit mondok, próbáld meg a lelked is rendbetenni, sok sok sok folyadék.

Főleg ilyen gránátalma meg ilyen bogyós piros gyümölcsű cuccok , mert állítólag ezekben van sok sok antioxidéáns, c vitamin és ennyi.

Segíthet.

2020. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

illetve nekem azt hiszem ez a cikk is segített..)

2020. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja és lehet hülyének fogsz nézni, de elneveztem az elsőt vagy mit tudom én , hogy valóban az volt e az elős, de na szóval a legzavaróbb homályt elneveztem sárának asszem és mindig mondogattam a fejemben, hogy sárika légyszi úszkálj úgy , hogy ne zavarjál...:D hehe..tényleg őrültség..:D de még ez is segített na..:D hogy megszemélyesítettem.
2020. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!