Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Üvegtesti homály jobbulás?

Üvegtesti homály jobbulás?

Figyelt kérdés
4 hónapja van a jobb szemembe egyetlen fekete pötty ami ide oda ugrál ahova nézek, látok átlátszó kukacokat az egyáltalán nem zavar, de ez a fekete nagyon zavar, főleg fényben. Voltam 2x is szemésznél, aztmondta rövidlátóknál gyakori szedjem vitaminokat. Van e esély rá hogy halványodik, és a fekete színe átlátszóvá válik? Nagyon kétségbe vagyok esve... 21/F

2019. jan. 13. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Látom már régebben írtad ki a kérdést de azért válaszolok.

Nekem is van több is ..eleinte nagyon zavart de megszokod egy idő után. Vitaminok, sok folyadék igen ezeket szokták mondani..őszintén szólva egyáltalán nem vettem észre , hogy segítenének bármit is...én nem vagyok rövidlátó mégis egy nehéz vizsgaidőszak után vettem észre , hogy tele lettem ilyen kis úszkáló homályokkal..rengeteg embernek van és sokan szerintem egyáltalán nem foglalkoznak vele. Én a lehető összes fórumot elolvastam ezzel kapcsolatban annyira zavart amikor előjöttek, de tényleg meg lehet szokni. Kérdezgettem anno én is embereket , barátokat, családtagokat stb .hogy kinek van ilyen és kiderült, hogy sok embernek van csak nem vették eddig figyelembe...:) valaki meg azt sem tudta miről beszélek...:D Engem azzal nyugtatott a szemészorvos , hogy neki 20 éves kora óta vannak és ne aggódjak majd megszokom..:D de nyilván a sport, az egészséges táplálkozás nagyon jót tesz az egészségednek.

No meg a napszemüveg nyáron hasznos tud lenni.

2019. márc. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!