Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Duzzadt szemhéj?

Duzzadt szemhéj?

Figyelt kérdés

Tegnap észrevettem, hogy ha a szemgolyóimat balra felfelé fordítom, vagy hozzáérek a bal szememhez, akkor felső szemhéjam külső része fáj. Tükörben láttam, hogy meg van duzzadva, nyitott szemnél is észre lehet venni, hogy nem teljesen nyílik ki, hanem ott egy kicsit "lesüpped".

Nincs begyulladva, nem váladékozik, nem viszket, homályosan sem látok. Csak érintésre és a szemem balra-felmozgatására.

Másik városban vagyok kollégiumban és még elég problémás itteni orvoshoz eljutni a sűrű órarend meg a más lakhely miatt, így egyelőre csak a hétvégén az otthoni orvosomhoz tudnék eljutni.



2019. okt. 8. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet. Az is lehet, hogy előtte nap nagyon erősen megdörzsölted, megnyomódott. Persze más is.

1-2 nap alatt kiderül, hogy rosszabbodik, vagy javul.

2019. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!