Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 6 éves fiam szemüvege 4 hónap...

6 éves fiam szemüvege 4 hónap alatt háromszor tört el (a kerete). Tudtok ajánlani igazán strapabíró típust?

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbe vagyunk már esve emiatt. Fiú, tornázik, birkózik, fára mászik, futkos, bukfencezik, ahogy egy rendes eleven fiúgyerek, de emellett folyamatosan hordania kell a szemüveget. A Vision express-ben csináltattuk neki júniusban a szemüvegét, mostanra kimerítettük az összes garanciás kedvezményt (mindig ugyanarra a típusra cserélték persze, mert a lencse csak abba illik). Volt másnak ilyen gondja? Tavaly az első szemüvegét egy kis vidéki üzletben csináltattuk, az kibírt egy évet is, hogy lehet hogy a nagy nevű Vision express szemüveg nem tud lépést tartani a gyerekek "életmódjával"?

2019. okt. 20. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom melyik városban laktok, de Szegeden van a Tisza látáscentrum, kifejezetten gyerekeknek. Itt van olyan szemüveg, melynek szára pl. flexibilis.

Igaz az én fiam ezt is tönkre tudta tenni 😀 de sokkal nagyobb a választék és strapabíróbbak a szemüvegek.

Én azt tapasztaltam, hogy sem a Vision sem az ofotért nem kezeli kiemelten a gyerekeket...már a gyerek szemüveg választék is csekély!

Mindenképp olyan helyet keress, ahol a gyerekekre külön hangsúlyt fektetnek!

2019. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Nano vista torhetetlen. 4 eves lanyomnak olyan van. Jol birja.
2019. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Azért egy 6 éves gyerek már igazán tudhatna vigyázni a szemüvegére, ami ráadásul az ő érdeke, hogy hordja..

1-2x előfordul, na de 4 hónap alatt 3x?? Ideje lenne leültetni és elmagyarázni neki, hogy a szemüveg érték, ráadásul nem olcsó mulatság, szóval tanuljon meg vigyázni rá!

2019. okt. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy folyamatosan hordania kell, nem azt jelenti, hogy bukfencezzen is benne! Tornaórán is le szokták venni a gyerekek.
2019. okt. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a szemüvegel van a baj hanem gyerekel ,ültesd le és magyarázd el neki hogy a szemüveg drága dolog vigyázzon rá ,ha tornászok,birkózók vegye le .
2019. okt. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!