Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van még valakinek szellemképes...

Van még valakinek szellemképes látása? Zavar titeket vagy megszoktátok?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta szellemképes látásom van a nap 24 órájában, és már megszoktam, hogy mindenből kettőt látok. Ha egyik szememet becsukom akkor normálisan látok, de kettővel már szellemképes látásom van. Szemüveggel és nélküle is. Van még itt olyan, akinek hasonló problémája van? Titeket zavar vagy már hozzászoktatok? Orvosnál voltam vele, azt mondta öröklődő.

2019. okt. 26. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ez szellemkepes vagy sem, de ha pl tv T nézek akkor az arcok helyet egy elkenődött foltot látok, ez régen annyira nem is zavart, viszont ahogy idősödöm egyre jobban.
2019. okt. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van különbség a két szemed között?
2019. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha eltakarom az egyik szememet, akkor rendesen látok. Egyik szemem -3 másik -2.75 asszem.
2019. nov. 12. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!