Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha gép elött hunyorgok szemüve...

Ha gép elött hunyorgok szemüveges leszek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Én informatikusnak készülök napi szinten kb 8 órát töltök a gép előtt. Ez hat éve megy így és nem vagyok szemüveges.
2010. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de én szószerint hunyorgok:P
2010. júl. 19. 16:25
 3/9 anonim válasza:
Biztos már hallottad valahol: Ne hunyorogj, mert elromlik a szemed! Ha régi típusú monitorod van, akkor elég nagy baj, mert úgy gyorsan romlik aránylag a szemed, ezenkívül nem szerencsés, ha 20 évesen barázdák lesznek az arcodon és a homlokodon.
2010. júl. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Attól függ hány HZ-n megy a monitor ha 60HZ-s monitor előtt ülsz az nagyon rontja a szemed,de ha egy minimum 150HZ-s monitor előtt ülsz akkor az már nem,szóval told hel a HZ-t amennyire engedi.
2010. júl. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
WOWozol? 48 óra után még szemüvegben is hunyorogsz. Amugy nem feltétlen, de nem árt elmenned szeméshez majd ő eldönti XD
2010. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem már elég régi a gépem és 4 éve nem romlik a szemem pedig szó szerint hunyorgok.
2010. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem az orvosom mondta, hogy attól ha sokat gémezem nem lesz rosszabb a szemem (mármint nem kell erősebb dioptriájú szemüveg). Csak elfárad a szemed, ha sokáig egy pontra (képernyő) fókuszálsz, kiszáradhat, és ettől fájhat és/vagy homályosabban látsz. Szerintem ezérd hunyorogsz.
2010. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ne ijedj meg, ha nem mész el szemészhez vagy nem veszel szemüveget kizárt dolog hogy szemüveges leszel:D

Amúgy ha hunyorogsz hogy jól láss már rég kéne szemüveg.

2010. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne ijedj meg.....ha kétóránként a gép hátamögé mész tíz percre és azt nézed nem leszel szemüveges......én nem mentem és az lettem
2010. júl. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!