Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Eddig szemüveges voltam, most...

Eddig szemüveges voltam, most pedig kontaktlencsére készülök váltani. A szemüvegem már elég gyenge volt, a kontaktlencse amit kaptam pedig erős. Normális, ha teljesen elfáradt a szemem attól, hogy rajtam volt kb 1 órát? Még hozzá kell szoknom?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hááát ha 1 hét múlva is ilyen lesz, menj vissza. Én amikor először betettem reggel, délutánig benne volt, és nem fáradt el a szemem. Lehet nem fogja bírni a szemed, anyukámnak is volt, neki se bírta a szeme:S
2011. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan szoktas hozza a lencsehez a szemed. 1 nap 2 ora, aztan masodik nap picit tobb. Igy csinald. De ha 1 heten belul nem normalizalodik a helyzet menj vissza oda ahol vetted es kerj segitseget. Am ha a szemuvegedben nem az a dioptria van az is lehet a baj forrasa, hogy egyszer azt hordod masszor meg a lencset es igy nem fog hozzaszokni az agyad ahhoz a dioptriahoz ami tenyleg kellene.
2011. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális, nekem is először erősebbet adtak a próbalencséből, aztán visszamentem és gyengébbet kaptam, ez már jó, szóval ezzel már rögtön napi 10 órán át is elvoltam.
2011. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!