Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fényes folt pislogáskor?

Fényes folt pislogáskor?

Figyelt kérdés

Tegnap este óta a jobb szemem fókuszpontjától picit jobbra pislogáskor fényes foltot látok. Ha mereven nézek vagy nem pislogok, akkor nem jön elő. Sötétben se látom, és csukott szemmel se.

Volt már ilyen valakinek?

Szemorvosnál az utóbbi 1 hónapban 3x is voltam más dolog miatt. Már cikinek érezném, hogy emiatt megint megjelenek nála. Ráadásul nincs egy hónapja, hogy magánban mindenféle gépi vizsgálatot (retina, makula, szemnyomás, stb...) is megcsináltattam és minden rendben volt.

Valakinek volt már ilyen vagy van ötlete?


2019. dec. 12. 19:28
 1/5 Zoli5555 válasza:
Szia, esetlegesen kiderült már azóta mi volt a probléma, vagy egyáltalán jelent e valami gondot? Nekem is ugyanez van néha néha pár percig. Köszi a választ
2023. jan. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Azóta elmúlt pár hét alatt. Aztán többször is előfordult azóta, és mindig pár nap/hét alatt elmúlt. Most tünetmentes vagyok. Orvosnál nem voltam.

2023. jan. 25. 15:27
 3/5 A kérdező kommentje:
A pár perces fényvillanások egyébként azóta is meg előtte is jelentkeztek, de a kérdés picit más problémára irányult.
2023. jan. 25. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Azóta esetleg beszéltél erről orvossal? Nem kell akkor aggódni emiatt?
2023. máj. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem vele. Ezek a felvillanások már legalább 20 éve jelen vannak az életemben.
2023. máj. 8. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!