Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemtorna javította már...

Szemtorna javította már valakinek a látását? Szemüveg mellett csak romlik folyamatosan sajnos.

Figyelt kérdés
Vagy ha más alternatív dolgot tud valaki, írja meg légyszi.
2019. dec. 24. 10:15
1 2
 1/11 gublug ***** válasza:
Szia, keress egy szentrénert vagy végezd el a szentréner tanfolyamot (vizsgazni nem kell elmenni, csak a tanfolyamon vegyel reszt)
2019. dec. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 gublug ***** válasza:
Szemtréner-t akartam irni 'szentrener' helyett.
2019. dec. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 gublug ***** válasza:
29%

Domján László féle agykontroll is jó.

"Minden pislogáskor úgy fókuszál a szemem mint a legélesebben fókuszáló fényképezőgép."


Illetve a Hagyomanyos Kinai Gyogyaszatban a máj a szemre nyílik. Olvass utana. Igyal máj erosito/tisztito teakat.


Reflexologiabol nezz utana a máj es a szem pontjainak: masszirozd a talpadon es a kezeden.

2019. dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Érdekesen hangzik....köszönöm.
2019. dec. 24. 13:22
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Hány éves vagy? 20 éves korodig normális, hogy romlik, mire beáll a látásod. Mennyit nézel képernyőt/okostelefont? A Domján féle varázslásban meg lehetőleg ne higgy, még neki sem sikerült a parkinson kór ellen.
2019. dec. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
39 vagyok. 1.5 de.nagyon zavar. Nem tudom ki az a Domján. Pár szem tornás könyvem van de még nem kezdtem bele. Okostelefont sajnos elég sokat használok munka miatt is.
2019. dec. 24. 21:28
 7/11 A kérdező kommentje:
Mi köze a kérdésemnek a Parkinson kórhoz?
2019. dec. 24. 21:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Van egy könyv, asszem az a címe, hogy "Szerezd vissza éles látásodat"Én csináltam rövidlátásra a gyakorlatokat és majdnem 1 egész dioptriát javult a szemem.
2019. dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem is az van meg. Akkor belekezdek. :) mennyi idő múlva éreztál javulást? Nekem csak 1.5es de szemüveg nélkül már utcán nem boldogulok. Te azt hordtad mellette? Vagy letetted?
2019. dec. 27. 11:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Bates-módszert alkalmazom egy hete, még nem tettem le a szemüveget teljesen, de már érzem a javulást. Tervben van közel teljesen letenni a szemüveget, és a gyakorlatokat minden nap csinálom, kivéve a napfürdőzèst, mert a napot ilyenkor nem sokat látom.
2020. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!