Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyibe kerülhet?

Mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, segítséget szeretnék kérni ..Mar meglevő keretbe mennyiért raknak uj lencsét? A mostaninak semmi baja , csak fényre sötétedik, es időközben rájöttem hogy zavar es megsem tetszik..szerintetek ugy atlagban, közelítőleg mennyiért cserélhetik ki egy sima lencsére?
2020. jan. 5. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:

1: én már csináltattam szemüveget 30 ezerért is és csináltattam 70 ezer felett is. Tehát nem tudni melyikbe mennyi a lencse.

2: próbálkoztam régebbi keretbe új lencsét tetetni, mindig addig dumálnak hogy már nincs ilyen méretű lencse, vagy addig osztanak-szoroznak hogy akkor sem lesz olcsóbb. (Szolnok megye)

2020. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a lencse,műanyag,üveg esetleg cilinderes vagy csak dioptriás? Úgy kb.20e Ft
2020. jan. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Helytől függ
2020. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!