Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 1.74-es extrán vékonyított...

1.74-es extrán vékonyított lencse mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Szemüvegek.hu, ofotért, visionexpress, stb helyeken. -3,5; -3,75 a szemem. És ez a törésmutatójú tényleg nem kicsinyíti (annyira) a szemet?

2020. jan. 26. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Aliexpressen töredékért megkapod ! [link]
2020. jan. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát öö.. sok mindent veszek ebayről meg aliról, de ez az a dolog amit soha nem vennék onnan :D meg amúgy is, mégis hogy tenném bele a kiválaszott keretembe?
2020. jan. 28. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom eddig milyen szemüveget viseltél Nálunk a családban -6 os van de csak egyszeresen vékonyított és semmi gond vele .Kicsit vastag a széle de ennyi.Keretfüggő is .Ha kicsi a keret akkor a széle sem olyan vastag
2020. jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is talán egy kicsit vékonyított, már nem emlékszem, elég régen vettük. De én ha felveszem, nagyon pici szemem lesz tőle, és én is sokkal kisebben látok mindent, ami elég zavaró. Ezért gondoltam megpróbálni az extrán vékonyítottat.
2020. jan. 28. 19:14
 5/5 anonim válasza:
Felesleges az 1.74-es lencse, ekkora dioptriánál. 1.6-os, egyszeres vekonyitás elegendő, max egy aszférikus kialakítást kérj. Amúgy árajánlatot bárhol adnak, válassz egy keretet a falról, amit árkategóriában gondoltál és kérj rá egy árat.
2020. febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!