Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért gyulladt be megint?...

Miért gyulladt be megint? (sos lent)

Figyelt kérdés
Sokat éjszakázom ma az 5.ejszakam szeles idő volt, kint járkáltam a szélben,és a bal szemem ami a gyengébb amúgy is, begyulladt bok szúr, és mostanában nagyon sokat használtam a visin classic cseppet ma néztem még és lejárt a szavatossági ideje, most kamillaval fogom törölgetni borogatni, múlt hónapban is az vitte le, voltam szemésznel, minden hónapban oda járok,kenetet vett, rendben volt minden 4 db szempillat szedett ki belőle. Remélem keddig elmúlik, mert megyek Pestre vizsgázni, Kamilla múltkor is levitte
2020. febr. 7. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Visine helyett vegyél tartósitószer menteset. Én nekem 2 orvos is azt mondta a visine-t mindenképp hagyjam abba. Többet ajánlottak:


Ocutears

Artelac Splash

Visol S 0,40 (Nekem ez nagyon bevált)


A Visine-t minden orvos szidta amúgy. Jobbulást!

2020. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!