Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nagy gond lenne ha néha...

Nagy gond lenne ha néha kontaktlencsében aludnék?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem gáz, hogy utána negyed órán keresztül veszettül szúr a szemed, akkor nem. Amúgy direkt vannak ilyen egész napos kontaktlencsék, amikben lehet aludni is. Esetleg vegyél olyat.
2010. júl. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha lencsében akarsz aludni akkor vegyél olyat amiben lehet, az sem drágább mint a normál ha jó helyen veszed. Bár nem értem miért akarsz lencsében aludni? Éjszaka csak van fél perced kivenni, vagy ha nappal alszol 1-2 órát akkor persze maradhat, az nem olyan nagy gond.
2010. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,azért mert van amikor nem otthon alszok, és akkor nem szeretnék a kontaktlencsével bajlódni..
2010. júl. 23. 13:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Linkeld be, hogy milyen lencséd van, és megmondom.
2010. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

eddig Coopervision volt, de most új próbalencsém van, most egyenlőre egy Air Optix Night & day fajtával próbálkozok,de gyakran szúrja a széle a szememet..

nem tod mitől van az?

2010. júl. 24. 16:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, ebben lehet aludni. Pont arra van kifejlesztve. Most nekem is ilyen van, de volt már kényelmesebb lencsém is. Ne ijedj meg, ha egy kicsit száraz érzést tapasztalsz ébredés után; kicsit dörzsöld meg a szemed és pislogj sokat. Amúgy vigyázz ezzel a lencsével, mert szerintem elég vékony, csak óvatosan dörzsöld a szemed.
2010. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ennél a lencsénél elég, ha hetene egyszer veszed ki, de igazából, ahogy érzed...
2010. júl. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem,köszi de nem tod h mitől szúr a széle sokszor?
2010. júl. 25. 17:53
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem még nem szoktad meg azért szúr... nekem is volt ilyen, bár másfajta lencsém van. csak az egyik széle szúrt időnként és mindig azt hittem van valami a szememben... de nem, mostmár megszoktam és nincs ilyen gondom.
2010. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
és mennyi idő volt ameddig már nemnagyon szúrta?
2010. júl. 25. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!