Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kontakt lencsémen pici...

A kontakt lencsémen pici fekete vagy barna pöttyök vannak. De mitől? Bánhatja a szemem?

Figyelt kérdés

Spirálozom a szempillám.Apum szerint attól.De én nem hinném mert az fekete.Ez meg inkább sötétbarnás.És nagyon picik.Kb 1 hónapja egyet kidobtam mert volt rajta 1 ilyen pötty.Azóta már mind a 2-n van 3 vagy 4.ÉS hiába tisztogatom nem jön le.El se tudom képzelni mi a baja.

A másik része a kérdésemnek az h ettől romolhat a szemem?Vagy lehet vmi baja?

Köszönöm előre is a segítséget!


2010. júl. 23. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát valami van a lencsén és szerintem is valamiféle sminktől lehet. De ha elvinnéd az optikusodhoz biztos megnézné mi lehet az. Szerintem így ne használd.
2010. júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sminkelni csak nagyon óvatosan és csak vízalapú festékkel lehet,de gondolom ezt te is tudod.Szerintem is nézesd meg optikussal.
2010. júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én nem hiszem mert nekem a smink annyi h szempillaspirál.És tuti h nem megy a szemembe.Egyszer éreztem h belement akkor ki is vettem és egy csík volt rajta és nem ilyen mini pöttyök.

Na akkor majd elviszem hátha kiderül...

2010. júl. 23. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!