Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Normális, ha a szememben, a...

Normális, ha a szememben, a barna részben vannak ilyen kis fekete foltok? (kép)

Figyelt kérdés

Ez normális ? Légyszi normális válaszokat. Be volt gyulladva a szemem, es eleg sokat nézegettem mostanság a szemem és csak most fedeztem fel bennük....lehet eddig is ott voltak, de nem tudom....Találtam neten képet, nem a legjobb, de a lényeg, hogy ilyen kis foltjaim vannak, csak nekem sötétebb barna a szemem, de látszanak....

[link]


2010. aug. 20. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
ez normális, nyugi:D biztos eddig csak nem vetted észre.sztem tökre különleges is;)
2010. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem sötétbarna a szemem, és csak erős napfénynél látszódnak, de ugyanilyen kis pöttyeim vannak, semmi bajod nincs, ne aggódj, ez természetes pigmentáció.
2010. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, de a kép szép, és ijen foltokat szívbe

külföldiába lehet csináltatni.

By Fanny

Pux

2010. aug. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. aug. 21. 00:06
 5/7 Prímás Lancelot válasza:

nekem durva repedés szerű krikszkrakszok vannak benne...

szerintem pár pont nem gáz.

2010. aug. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindenkinek más a szeme, és szerintem a tiéd nagyon szép:D főleg ezzel a sminkkel.
2010. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez teljesen normális, csak festék. Eddig is ott voltak, csak nem tűnt fel, mert nem figyelted.
2010. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!