Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől látok fekete nagyon...

Mitől látok fekete nagyon apró rajban levő pontokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Kb 3 hónapja kezdődött ez az egész.Legtöbbször akkor van ha az égre nézek,hogy fekete apró rajban levő pontokat làtok.Ez akkor is van ha a telefont/számítógépet bámulom.Szemészeten 6 hónappal ezelőtt mindent rendben találtak a szememmel.Mindenféle szemvizsgálatot csináltak akkor.Mivel tinédzser vagyok eléggé félek hogy megvakulok.

Egyébként szemüveges vagyok de nem állandó viszont ha itthon vagyok mindig hordom vagy pedig tanuláshoz.

De most a telefonozáshoz is hordom.

Holnap hívjuk fel a szemészetet,mert alapból kell menni ugye kontrollra hogy jobb e a szemüveggel vagy sem.

Beképzelhetem ezt az egészet mert ha jól érzem magam akkor nem jön elő?

Ugye nem vakulok meg?

Valakinek volt ilyene már?

Negatívak hagyjanak!!!

Köszönöm előre is



2020. febr. 25. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem ez egész életemben volt, ha fényes, világos helyre néztem. vagy olyan is van, amikor olyan valamik úszkálnak a látóteremben, amiko úgy néznek ki, mint a mikroszkóp alá tett baktériumok


eddig még nem vakultam meg (35 vagyok)


de egy koponya CT-t, MRI beutalót kérhetnél a biztonság kedvéért, hátha valami daganat okozza, hiszen neked eddig nem volt...

2020. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vicces, mert eddig azt hittem, mindenki más is lát ilyen "képhibákat"
2020. febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaz a visual snow nem fekete pontokbol all , hanem feher. Keress ra google-ban, h visual snow es nezz kepeket. Ha ugyanolyan , amit latsz artalmatlan. Bar nem kellemes. Ha megvizsgaltak a szemedet ketlem h valami nagy baj lenne. Uj a szemuveg? Lehet hogy amiatt van, h még nem szokta meg a szemed+agyad a viselését.
2020. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek.Harmadik kommentelő:hát 1 éves a szemüvegem.Szóval mondhatni hogy nem új.

Megnéztem ezeket a képeket és mindent úgy látok ahogy az oda van szerkesztve.A jó képet jól látom,a rosszat meg rosszul (bár ugye ahogy van a képen,szóval nem én “képzelem” be a dolgokat)

2020. febr. 25. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális nyugodj meg, uvegtesti homály ha jól emlekszem a nevére ártatlan
2020. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!