Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért látok fekete pontokat?

Miért látok fekete pontokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Néha felete pontokat látok általában amikor sötétből fényre megyek. De persze nem minden alkalommal meg általában reggel szoktam. Ma voltam szemvizsgálazon nem ezzel a problémával hanem azért mert nem valami jól látok távolra. Volt pupilla tágításom is és 2géppel 3féleképpen nézte meg a szememet az orvos, de nem mondott semmi rosszat annyit mondott hogy simán lehetne kontaktlencsém is 1hónap után ajánlja mert előbb inkább szemüveget használjak. Akinek volt már ilyen fekete pöttyökkel gondja légyszi írjon tapasztalatokat vagy bármit köszi!
2018. aug. 25. 15:13
 1/4 anonim válasza:

Szia

Hány éves vagy?

Ez kortól is függ nekem reggelente ha hirtelen felülök az ágyban vagy felállok a székről, ha hirtelen változnak a fényviszonyok akkor is. Nekem azt mondták hogy ez a hormonoktól van.

15/L

2018. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
uh akkor lehet hogy nekem is emiatt mert 2vel fiatalabb mint te. (azért nem irom ki mert múltkor már letiltottak amikor kiírtam hogy mennyi vagyok)
2018. aug. 25. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Bonyolult matematikai művelettel kiszámoltam, hogy ha az előző beíró 15 éves ( ő írta ) te meg fiatalabb vagy 2 évvel... nos ez annyi mint...de én sem árullak el.

Nos szerintem azt tartsd be, amit a szemész javasolt. Ha kell, akkor szemüveg. Mert te annyira fiatalka vagy, hogy sokat változhat még a szemed...A fekete pont pedig nem egy nagy átok. Ebbe a korba nem sokat jelent.

2018. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem inkább homályos pontok szoktak bejönni, de szerintem nem kell ezeket túl komolyan venni.
2018. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!