Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miert dagadhatott fel a szemem?

Miert dagadhatott fel a szemem?

Figyelt kérdés

Tegnap delutan lefekudtem aludni, mikor felkeltem nagyon konnyezett a bal szemem, de semmi mas problemam nem volt. Torolgettem, aztan egy kis ido mulva azt ereztem, hogy picit eg vagy viszket a szempillam toveben, kesztetest ereztem arra, hogy megdorzsoljem. Finoman kicsit vakarasztam, dorzsolgettem. Muszempillam van, de kb 2 honapja mar, ha azzal lenne gond az csak hamarabb kiderult volna szerintem. Raadasul a jobb szememnek semmi baja. Ahogy a tukorbe neztem lattam, hogy felul a szemhejam fel van dagadva. Pont ugy, mint mikor nagyon nagyon sokaig sirtam, es reggelre buci volt a szemem. Este meg alul is bedagadt kicsit lefekves elott. Erintesre nem faj, nem szur, maga a szemem sem faj. Ilyen erzesem neha a nyulszortol volt, de akkor is mindket szememen (van nyuszink, ha sokat bujunk, akkor eg szemem, de hamar elmulik). Lehet allergia? Most reggel is felul meg be van dagadva a szemhejam, erzem az ego, "jajdenagyonmegdorzsolnem" erzest, alulrol elmult. Azt hittem reggelre az egesz lelappad. Mi lehet ez? Volt mar ilyen valakinek? :(

22/L


2020. febr. 29. 11:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!