Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan tudnám rendbehozni a...

Hogyan tudnám rendbehozni a szememet, hogy normálisan lássak?

Figyelt kérdés
Az egyik szemem -5, a másik -5,5-ös romlású, a szemlyukam meg nagyon keskeny ahhoz hogy kontaklencsém legyen. A szemüvegtől viszont teljesen megszabadulnék ha lehetne.

2020. márc. 1. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lezeres szemmutet, masrol nem tudok. Nem olcso, de nem is az elerhetetlen kategoria.
2020. márc. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Arról én is olvastam,de azt lehet mondjuk egyszerre szemlyuk-tágítással? Meg nem vagyok biztos, de mintha lenne egy +/- 6-os dioptria korlátozás, ami után már elvétve műtenek.
2020. márc. 1. 22:57
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Domján Lászlónak agykontrollal sikerült, én is most kezdem majd. Ha hiszel benne, próbáld ki.
2020. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tessék? Ki mondta neked, hogy nem lehet kontaktlencséd? Nem igazán értem hogyan függ össze a kontaktlencse és a szűk pupilla.
2020. márc. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem a pupillám kicsi! A szemnyílásom nagyon keskeny, a kettő nem ugyanaz. A pupillával nincs bajom, csak nincs olyan kicsi lencse amit be tudok rakni anélkül hogy ne düllesszem ki a szemgolyómat, ami nem éppen egészséges és veszélytelen. Ha pedig kicsi a lencse, nem fedi le azt a részt amivel látok.
2020. márc. 2. 19:03
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Agykontrollal...:))))
2020. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5: Te tudod, de még a csíkszemű kínai is be tudja helyezni a lencséket. Igazából a behelyezéshez mindenképpen szét kell húzni a szemhéjakat, aki ezt a düllesztős dolgot mondta az nem tudom hogyan dolgozhat egyáltalán optikában.
2020. márc. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Láttál már kínait kontaktlencsét berakni magának? Bocs, biztos hogy nem, az összes rosszul látó szemüveget hord. Ajánlom nekem széthúzni és naponta kétszer kinyomni a szemedet az üregéből, talán egyszer majd csak kiesik és nem kell szemészhez menned, ez is egy opció, ami inkább neked mitsem nekem szól, hajrá!
2020. márc. 6. 11:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Komolyan azt hiszed, hogy az ázsiaiak nem viselnek kontaktlencsét?
2020. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8: Szíved joga nem viselni kontaktlencsét, én csak arra próbáltam rávilágítani, hogy amit mondtak neked, az hülyeség. Akkor ennyi erővel szemészeti műtétet sem végezhetnek rajtad a jövőben, mert nem lehet széthúzni a szemhéjaidat? Gondolj bele. :))
2020. márc. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!