Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nincs térlátásom. Azért nem...

Nincs térlátásom. Azért nem tudok normálisan tükörből tolatni autóval?

Figyelt kérdés

Most készülök beiratkozni C jogsira olvasgatom, hogy fontos a tükör használathoz a térlátás, nos én nekem valahogy ez soha nem ment, betudtam annak , hogy nem tanították meg mert B jogsinál nem kell a tükröt használni vizsgán..


Aztán olvastam, hogy 3D moziba sem nagy élmény térlátás nélkül elmenni, még 6 éve volt utoljára ,hogy voltam moziba 3D filmen, semmi érdekes nem volt nem volt 3D hatás.


Kancsal vagyok amúgy és a jobb szememmel jobban látok sokkal mint a másikkal, sőt vezérszemem a jobb ( valahogy így fogalmazott a doktor néni )


Kérdésem tehát, ez kihat a tükör használatra is? Mert ha igen akkor nem balek vagyok hanem sérült és akkor neki se kezdek a C kategóriának.


2018. jún. 28. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs térlátásod, az két perc alatt kiderül az orvosi alkalmassági vizsgálaton, és buktad a C-s jogsit. Ha valahogy mégis átcsúszol, akkor mindegy, a tükör 2D-s.
2018. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ez B jogsinál is kiderült volna, nem?
2018. jún. 28. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kancsalság kizáró ok C -nél. Ha sikerül is C t lerakni pavon nem mesz at. Hívatásként nem dolgozhatsz ha ilyen a szemed.
2018. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
B jogsinál nem nézik olyan komolyan. Fel szemmel is vezethetsz. Fel lábbal is de akkor értelemszerűen csak automavaltosat.
2018. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
B-s jogsinál csak akkor vizsgálnak komolyabban, ha mész PÁV- akárhányasra. Úrvezetői jogsinál nem foglalkoznak vele. C-nél más a szitu.
2018. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fogsz kanpi C-s jogsit. Ez kizáró ok. Ha csak nem titkolod el nagyon alaposan, bár azt egyre nehezebb. Ne is kísérletezz vele. Aról nem beszélve, hogy tényleg életveszélyes lesz ha így vezetsz. Neked gyerekkorodban nem volt leragasztva az egyik szemed?
2018. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!