Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Dioptrias napszemüveg?

Dioptrias napszemüveg?

Figyelt kérdés

Hol tudok teljesen sötét lencséjű dioptrias napszemüveget csináltatni? Eddig olyan helyet találtam ahol valamennyire átlátszó.

Budapesten


2020. máj. 8. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem átlátszó, akkor minek dioptriás?
2020. máj. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván úgy nem átlátszó hogy én át látok rajta de a szemem nem látszik.
2020. máj. 8. 07:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Van bizony, nekem is! Biztos, hogy a szép nagy székesfőváárosunkban is csinálnak.


Gyk: annak kell dioptriás napszemüveg, aki egyébként is szemüveges, állandóra, és leginkább távolra nem látó.

2020. máj. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen, messzire nem látok jól, és nagyon érzékeny a szemem a fényre. Ha egy kicsit is süt a nap, már zavar szemüveg nélkül, és hunyorgok. A fényre sötétedő nem vált be, mert vezetés közben az nem sötétedik be rendesen. Szerintem minden komolyabb optikusnál lehet ilyen szemüveget csináltatni.
2020. máj. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem fényre sötétedő lencsés van, azt elég sok helyen csinálnak. Egész sötétre át szokott váltani napfényben, simán kiváltja a napszemüveget.
2020. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!