Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Benne maradhatott a szememben...

Benne maradhatott a szememben a kontaktlencse darab? Érezném?

Figyelt kérdés
Ma reggel, amikor betettem az egyik kontaktlencsém, kicsit felcsúszott és borzasztóan irritált, ezért kicsit dörzsöltem a szemem, hogy kijöjjön. Ki is jött, azonban mikor újból tettem volna be (kézmosás után), észrevettem, hogy egy pici, pár mm-es darab hiányzik a széléből. Sehol nem találtam a darabkát. Egyből beugrott, hogy mi van, ha a szememben maradt :/ Cseppentettem bele azóta már kismilliószor, és át is néztük párommal, de semmi..és nem is irritálódik a szemem, nem érzek semmit benne. Aki járt már hasonlóan, tudna segíteni? Így is benne lehet, ha nem érzek semmit? Forduljak szemészhez?

2020. máj. 15. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem éreznéd. Valószínűleg kikönnyezted, és azért nem vetted észre, mert átlátszó és kis méretű. Én egyszer az egész kontaktlencsét nem találtam meg, pedig az nem pici.

Nekem egyszer a radíros arclemosó egy szemcséje került a szemembe, és három napig nem jött ki, majd megőrültem tőle. Ebből gondolom, hogy biztosan éreznéd, ha bent maradt volna valami.

2020. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!