Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Foltokat látok.Érdemes aggódno...

Foltokat látok.Érdemes aggódnom-e?

Figyelt kérdés
Már körülbelül 1,5-2 hete látok foltokat,amivel semmi gond mert már korábban is láttam ilyeneket és azt is tudom,hogy mitől van(persze mint laikus).Viszont azonban mintha kicsit több ilyet látnék,úgy tudnám jellemezni mintha lenne egy fonál és rajta lennének ezek a jellegzetes pontok,amiket korábban is láttam már.Lehet ez retinaválás?Azt is hozzá kell tegyem,hogy a látásban egyaltálan nem zavar csak mintha kicsivel több lenne a megszokottnál.18 éves vagyok,emiatt kicsit aggaszt és nem szeretném félvállról venni.Valaki tapasztalt már hasonlót?

2020. máj. 16. 08:15
 1/3 anonim válasza:
8%
Kamu vagy te is.
2020. máj. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen utánna erős fejfájásokkal és gluténérzékenység lett a vége:/
2020. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak ilyenek uvegtesti homalynak hivjak oket es par eve lett hirtelen tobb. Voltam orvosnal azt mondta artalmatlan, akkor van baj ha hirtelen sok lesz de nekem megnezte. Amugy megtanulja az agyad ignoralni egy ido utan.
2020. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!