Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A Sasszemklinikát vagy a...

A Sasszemklinikát vagy a Budai Szemészetet válasszam lézeres szemműtéthez? Előnyök/hátrányok? Aki már egyszer választott, az mi alapján hozta meg a döntését?

Figyelt kérdés

A Budai Szemészet legjobb lézerére, a DiamondFemto 7D-re és

a Sasszemklinika Femto Smart nevű lézerére is most

100-150 ezer Ft körüli akció van (kiegészítőkkel), és az árak durván azonos nagyságrendben vannak.


Gondolom, mindkét helyen magas minőségű szakértelemmel dolgoznak. Vagy van ebben némi különbség?


Hogyan/mi alapján lenne érdemes választanom?



#lézeres szemműtét #Femto Smart #óbudai szemészet #diamond femto 7D
2020. máj. 21. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Az én ismerőseim a Sasszemet választották a sokkal nagyobb tapasztalatuk miatt. A Budai szemészetnek elég rossz híre van. Ha keresel itt találsz egy jó összefoglalót az összes klinikáról: [link]

[url=www.lezeres-szemmutet-ar.hu]

2020. máj. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Mindenképp Sasszem. :)
2020. máj. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


1-es válaszoló, ezt a linket én is néztem :D nekem eléggé átverésnek tűnik. Hogy ezt honnan veszem, maradjunk annyiban, hogyha az ember látott már egyértelműen álhír tartalmakat, akkor előbb utóbb növeszt magának egy 6. érzéket, amivel az ilyen, kevésbé egyértelmű eseteket is ki bírja szűrni.


De azért erről most írok még egy kicsit, mert tegnap rápörögtem a témára. Néhány példa, ami engem zavar a weboldalban: túlzottan direkt, nyilvánvaló, kvázi kattintásvadász honlapnév; a szerzőkhöz nem vezet semmilyen elérhetőség/kapcsolat, vagyis a tartalomhoz senki nem adja a nevét; az oldalon a linkek többsége ugyanerre a weboldalra mutat (vagy épp egy kifejezetten szorgalmazott szemészetére); és a szemészetek eljárásai közötti különbséget kivétel nélkül bizonyos szemészetek masszív előnyének és a másik szemészet engesztelhetetlen hiányának vázolja fel.


Gondoltam, lássam már tisztábban, mi a fene van, úgyhogy egyszerűen telefonon beszéltem a Budai Szemészet egy asszisztensével (amit bárki megtehet), és ez végül a kétségeimet elillantotta.

2020. máj. 25. 21:09
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Sasszembe menj, ott nagy szakemberek dolgoznak.
2020. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem elég profinak tűnik az az oldal és én is a Sasszemet választanám, a Budai Szemészet nagyon arab szőnyegárus stílusban tolja. De pl.ott van a James is, ami elég jónak tűnik, vagy a Vizumax a Margit szigeten.
2020. máj. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Persze, profinak tűnik (elérhetőség/név nélkül, azt nem bocsátom meg), de az is lehet, hogy csak annak akar tűnni, hogy meggyőző legyen...


Ez csak annyira összeesküvéselmélet a részemről, mint az a gondolat mások részéről, hogy egy egész szemészet hazudik nekünk, és ennek mégsem jár utána semmiféle hatóság, mert lefizetik őket, vagy mert minden szembeszegülőt eltesz láb alól a háttérhatalom.


(Viszont egy random csicsás weboldal Nagy Leleplezést tesz... Nem tudom. Nekem bűzlik.)

2020. jún. 6. 19:53
 7/10 agibaba101 válasza:
100%

Én a Budai Szemészetet választottam egy éve és nagyon elégedett vagyok az eredménnyel és a szolgáltatással is. Én is néztem ezt a hiteles, leleplezőnek álcázott oldalt és először meg is ijedtem, mert akkor már volt időpontom a Budai Klinikára. De alaposan végig olvasva nekem is egyértelmű, hogy a Sasszem próbálja vele valamiért sározni a konkurenciáját. A legbeszédesebb, hogy semmilyen elérhetőség nincs az oldal négytudású szerkesztőjéhez. Sok helyen boncolgat mélyebb tudást igényló témákat, de sehol nem támasztja alá az állításait hiteles forrásokkal. Honnan állítja akkor ezeket a tényeket ilyen magabiztosan? Így az egész csak vagdalkozásnak tűnik. Amikor felmentem a Budai Klinika weboldalára, ott viszont mindenhez találtam tudományos cikkere mutató linkeket, amik a weboldalon összeszedett állításokat támasztják alá.

Beszéltem egy magánegészségügyben dolgozó ismerősömmel is, és azt mondta, ha igazak lennének a vádak, amiket az oldal megfogalmaz, akkor már rég bezárták volna a Budai Klinikát, mivel elég sok ANTSZ előírásnak meg kell felelniük az ilyen intézményeknek.

Ami engem végül igazán meggyőzött, az az, hogy ebben a 3000 fős FB csoportban is nagyon jókat olvastam a Budai Szemészetről. [link] Mondjuk tény, hogy a Sasszemről itt is jók a tapasztalatok, de ők nálam ezzel a rágalmazó oldallal elásták magukat, nem mennék olyan helyre, amelyik ilyen etikátlan eszközökkel sározza a konkurenciát, akkor sem, ha jók a gépeik és a műtöttek visszajelzései is.

2020. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Sasszemklinikán voltam, abszolut profik.
2020. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a Budain voltam és nagyon elégedett vagyok. És árban is kedvezőbb a Sasszem is biztos jó de nem volt szimpatikus ez a sárdobálás a részükről és hogy ugyanaz a műtét , gondolok a Femtora 2x annyiba kerül és a gép amivel dolgoznak régebbi. Szóval ott inkább a klinika neve miatt drágább a kezelés:)
2021. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hülyék az emberek. Nem kicsit nagyon
ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!