Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek mit fognak csinálni?

Szerintetek mit fognak csinálni?

Figyelt kérdés
Ma megyek alkalmasságira, és ezzel a szemüvegemmel nem látok jól, viszont az új még nincs kész. Ilyenkor is kell látásvizsgálat vagy megvárják amíg meglesz az új?

2020. máj. 26. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindenhol csak annyit kellett mondanom hogy kontaktlencsém van, vagy mikor szemüveges voltam akkor csak rám néztek és beírták hogy a szemem kezelve van, ugrottak is a hallásra.
2020. máj. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huh köszi, ezzel megnyugtattál :D
2020. máj. 26. 08:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszont érdemes évente megnézetned a szemedet. Illetve orvos válogatja, van aki megkérdezi hogy mikor voltál szemésznél utoljára (nem érdemes kamuzni, kivéve ha nagyon kell az alkalmassági de utána tényleg rohansz szemészhez) de van aki alaposabb és meg is nézi hogy jól látsz e vele.
2020. máj. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De az esetedben mivel elmondásod szerint készül már az új, így gond nélkül be kell írnia hogy rendben van.
2020. máj. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, kb 5 napja voltunk de nagyon reméltem hogy addigra kész lesz:/
2020. máj. 26. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!